تجاوز جنسی بر دو کودک در بلخ و تخار

۱۱/۱۱/۲۰۱۲ – مقام ها در این ولایت ها می گویند که یک دختر پنج‌ساله در ولایت بلخ  و یک کودک سه ساله در تخار مورد تجاوز جنسی قرار گرفته اند.

گزارش ها از بلخ می رسانند که یک دختر پنج‌ساله از سوی یکی از همسایه‌گان‌اش مورد تجاوز جنسی قرار گرفته است و عامل این رویداد در حال حاضر در بازداشت به سر می‌برد.

شیرجان درانی، سخنگوی پولیس بلخ به تلویزیون۱ گفت که شام دیروز شنبه، یک فرد به اسم جمعه مراد که ۲۲ سال دارد، در ولسوالی کلدار بر این دختر تجاوز نموده که فرد نام برده از سوی پولیس بازداشت گردیده است.

خانواده‌ی این دختر گفته است که یکی از همسایه‌گان‌شان این عمل زشت را انجام داده است.

پدر این کودک به خبرنگار ما در این ولایت گفت که به چشم خودش ندیده است اما “این دختر خودش شیشته گفته که اینمی همسایه ده مه نخص رسانده” است.

این پدر که چهره او گویای ناچاری‌اش بود، بررسی و پی‌گیری این قضیه را به دولت واگذار کرده است.  درهمین حال داکتر شکیلا اکبری، یکی از کارمندان شفاخانه غیرنظامی مزارشریف تایید کرده است که بالای این دختر تجاوز صورت گرفته اما وضعیت صحی او پس از اقدامات لازم، رو به بهبود است.

ازسوی هم، فریبا مجید، ریس امور زنان ولایت بلخ با نکوهش این عمل از قوه قضایه خواسته است تا عاملان این قضیه را به جزای عمال‌شان برسانند.

داکتر شکیلا اکبری با نکوهش و غیراسلامی خواندن چنین اعمال، افزود که در یک هفته روان این دومین کودکی است که در نتیجه تجاوز جنیسی به شفاخانه‌ بلخ مراجعه کرده است.

به گفته خانم اکبری چند روز پیش، یک کودک خوردسال در ولایت سمنگان مورد تجاوز جنسی قرار گرفته بود.

 


Comments

  • جوان said:

    دوستان عزیز این همه از گشنه گی است، پسران جوان نمی توانند با دختران جوان در تماس باشند از نظر قانون اجازه ندارند، لذ ا تغیان شهوت سبب میشود که بر اطفال تجاوز کنند. پیشنهاد میگردد که رفاقت دختر و پسر آزاد شود تا نه دختران جوان دوری از پسران را منحیث یک رنج کلی با خود حمل کنند ونه پسران . چرا در کشورهای که آزاد است این کارها صورت نمیگرد. در این کشورهای که قیودات بسیار شدید است حتی تجاوز بر حیوانات صورت میگرد چون شهوت تغیان میکند. پیشنهاد دوم آزاد ساختن نایت کلپ ها و غیره است تا جوان با جوان تماس بیگرد حد اقل تغیان شهوت را با هم صحبت شدن جلوگیری نماید.

    درد جوان

Trackbacks

There are no trackbacks